Kiedy premiera nowego Xboxa?

Mimo, iż Microsoft nadal nie potwierdził oficjalnej premiery nowej konsoli, wielu graczy z niecierpliwością szuka informacji o zapowiadanym od dawna sprzęcie. Co wiemy o Xbox Scarlett i czy warto na niego czekać? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem – naprawdę warto. 

1. Konsola w dwóch wersjach

Jak udało się ustalić, nowa konsola Xbox Scarlett ma wykorzystywać nowoczesną technologię AMD i będzie dostępna w dwóch wersjach: standardowej oraz podstawowej. Tańsza wersja ma być dostosowana do gier w tzw. chmurze – będzie wymagała wykupienia abonamentu, dzięki czemu klient może cieszyć się dostępem do nieograniczonej ilości gier. Standardowa wersja to z kolei wersja kompatybilna, która będzie stawiała przed użytkownikiem nowe możliwości grania.

2. Będzie zaskoczenie

Mimo, iż w internecie, w prasie ani w telewizji nie znajdziemy informacji o procesorze czy kartach graficznych w nowym sprzęcie to jednak mówi się coraz częściej o zastosowaniu w Xbox Scarlett nowej technologii, która ma zaskoczyć nie tylko graczy, ale i samych programistów.

Data premiery ciągle nie jest znana, a właściciele nadal dbają, by za dużo informacji nie wyciekło do mediów o nowej konsoli. W nieoficjalnych źródłach można jednak znaleźć, iż konsola ta może pojawić się na rynku jesienią 2020. Być może ma to związek z PS5, dla którego nowy Xbox ma stanowić sporą konkurencję.

Więcej o xbox scarlett: https://nowakonsola.pl/k/konsola-xbox-scarlett/

Post Author: nsppadm